חברת DataForce Ltd. השלימה הטמעת מערכת Budgeting, Planning & Reporting , המבוססת על תוכנת Adaptive Planning , ברשת של 8 בתי מלון במספר מדינות באזור הים התיכון.

המערכת מאפשרת לאנשי הכספים בהנהל הרשת ולמנהלי בתי המלון, לבצע את תהליכי התכנון, התיקצוב, הבקרה והניתוח של כלל הפעילויות העיסקיות שלה ברמת מלון/ חדר/ לקוח,/ פעילות וכל האופרציה השיווקית/ מכירתית ברחבי העולם, כמו גם תכנון כח האדם המונה מאות רבות של עובדים. המערכת מבצעת ניתוחים של התנהגות אורחי המלונות ומאפשרת תחקור דינמי של המידע והצגתו בחתכים שונים להנהלת החברה, בנוסף לדוחות פיננסים כמו: דוחות רווח והפסד , מאזן מאוחד, תכנון תזרים מזומנים, מלווים בתצוגת Dashboard מתקדמת.

מנהל הכספים של הרשת מציין ש”לפני יישום Adaptive בצענו עבודה ידנית רבה בתפעול עשרות אקסלים, השתמשנו במערכות מבוזרות ובמספר כלי דיווח, חווינו קשיים בביצוע אינטגרציה של המערכות הקיימות, בעית אמינות הנתונים וחוסר יכולת ניתוח של המידע המשולב “. הוא מוסיף ש “התוצרים היו סטטיים, והיינו צריכים מודלים הרבה יותר דינאמים, עם יכולות תכנון וניתוח, דוחות ותצוגות מתקדמות להנהלת הרשת למנהלים העסקיים.” .הוא ממשיך ש” מערכת Adaptive Planning מאפשרת מעתה לכל אנשי הכספים ולמשתמשים העסקיים בחברה לבצע Self Service BI קרי, ניתוח המידע, בניית דוחות, בצורה עצמאית, ללא צורך בתלות מערכות מידע ,בתהליכים הרבה יותר מהירים. ולענות לשאלות ולצרכים העסקיים הדחופים של הנהלת הרשת “.

לדברי רענן אלתגר, הארגון הזה מצטרף לעשרות הלקוחות המרוצים של Adaptive Planning בישראל ולאלפי הלקוחות בעולם, ומהווה מבחינתנו פרויקט אסטרטגי בתחום המלונאות. אנו שמחים כי שדרגנו וטייבנו באופן משמעותי את סביבת מערכת המידע הפיננסית התומכת בתהליכי קבלת ההחלטות אצל הלקוח ובכך עזרנו לשפר בצורה משמעותית את תוצאותיו העסקיות ……”.