חברת Zerto הטמיעה מערכת לתכנון, תקציב, חיזוי ודיווח של Adaptive Insights בענן (SaaS).

חברת Zerto מפתחת טכנולוגיה לניוד והגנה על אפליקציות בעננים היברידיים, דורגה כחברת הטכנולוגיה הצומחת בישראל בדירוג ה- FAST 50 של פירמת רואי החשבון והייעוץ דלויט, לשנת 2015.

חברת Zerto הטמיעה את מודול ה- NetSuite Financial Planning לתכנון, תקציב, חיזוי ודיווח המבוסס על Adaptive Insights. המערכת כוללת מודלים מובנים לתכנון ובקרת הכנסות, תכנון הוצאות תפעוליות והוניות, תכנון עלויות משאבי אנוש. כל אלו עטופים בדוחות כספיים טבלאיים וויזואליים עם יכולות Drill down ו-What-if ? לטובת קבלת החלטות של המנהלים העסקים בחברה.

תהליך הקמת המודל משלב התכנון, האיפיון המפורט, היישום עד מסירת המערכת ערך כ- 10 שבועות, והמערכת מוכנה לביצוע כל תהליכי תכנון תקציב לשנת 2017.

תומר לוי, האנליסט הראשי של החברה אומר : ” מערכת התקציב החדשה מחליפה שעות רבות של עבודה ידנית בתפעול גיליונות אקסל במהלך החודש השוטף, שיצרו בעיות קשות של אמינות נתונים, חוסר אינטגרציה בין מערכות, ואי יכולת ניתוח ותצוגה של המידע המשולב, בזמן, באיכות ובמהירות הנדרשת על ידי ההנהלה “.

מחברת DataForce נמסר ש- Zerto מצטרפת ל- 15 חברות מתוך 50 חברות הטכנולוגיה הצומחות בישראל לשנת 2016 , המיישמות בהצלחה את מערכת התכנון, התקציב, החיזוי של Adaptive Insights.