top of page

אנו מאפשרים ללקוחותינו לתכנן, לנתח ולהמחיש את הסיפורים העסקיים שלהם

הסיפורים האמיתיים של הנתונים שלהם

מי אנחנו
dashboards.jpg
דאטאפורס בע"מ הוקמה בתחילת 2012 והפכה להיות אחת החברות המובילות בישראל בתחומי ייעוץ, הטמעה ויישום של יישומי בינה העסקית (BI), ויישומי ניהול ומדידת ביצועי תאגידים (CPM).
דאטאפורס מציעה פרויקטי יישום אינטגרציה, יישום, תמיכה ושירותי ערך מוסף ביישומי תכנון עסקי ארגוני, מבוססי אפליקציות עסקיות של החברות המובילות בעולם בתחומי ה- BI/ CPM כמו: Workday Adaptive Planning ו- QlikView, Qlik Sense ו- Microsoft Power BI. כמו גם מערכת לניהול ובקרה של תהליכי עבודה, משימות ופרויקטים של חברת SmartSheet.
בשנים האחרונות פיתחה דאטאפורס אפליקציות Best-Practice למספר מגזרי שוק, שהטמעתן אצל הלקוח הינה מהירה ואיכותית.

המומחיות שלנו

Smartsheet.jpg
ניהול, שיתוף ובקרה של תהליכי עבודה, משימות, פרויקטים
Smartsheet היא פלטפורמת תוכנה מובילה בעולם לביצוע עבודה וניהול פרויקטים. הפלטפורמה בנויה לתכנון, לכידה, ניהול, אוטומציה, שיתוף פעולה ומתאימה ודיווח על עבודה בפרויקטים, משימות ותהליכי עבודה בקנה מידה גדול, של תהליכים חוזרים על ידי שליחת התראות, בקשת אישורים ועדכונים, על ידי הצעת תצוגות שונות.
למד עוד >
qlik_logo.png
Visual Analytics (BI/ BA)
Visual Analytics או בשם האחר Business Intelligence היא צורה נוספת של הצגת הסיפור העסקי האמיתי של ארגון שלך, על סמך הנתונים האמיתיים בארגון. יישום נכון של ה- Qlik Sense ו-QlikView  שומר על יכולות התכנון, ההבנה העסקית והיכולת היישומית, ליצירת התובנות שלך לגבי הביצועים העסקיים, ומאפשרת לך לענות על שאלות כמו מה? , מדוע?, מתי? ואיך? זה קורה, מה אם המגמות הללו ימשיכו, ומה התוצאה הטובה ביותר העשויה לקרות.
אנחנו מבינים היטב בנושא
למד עוד >
Workday-Adaptive-Planning-Logo-18px.png
Corporate Performance Management ​(BI/ CPM)
אם הגעתם לשלב הבגרות מהשימוש בגיליונות אלקטרונים, ואתם לא באמת מצליחים לבצע תהליכי תכנון אוטומטיים של תכנון, תקציב ותחזיות, תוך הסתמכות על קבלת נתונים אמינים, שקיפות, שיתוף וכו', נשמח לסייע לכם לדעת כמה יעיל יותר יהיו תהליכי התכנון הפעיל שלכם עם Workday Adaptive Planning , המובילה העולמית בתכנון, חיזוי, תקציב ודיווח אירגוני
.
למד עוד >

מבין לקוחותינו

כ - 1,000 משתמשים עסקיים נעזרים בשרותים המקצועיים ובמוצרים שלנו, בארץ ובעולם, בקיצור וטיוב תהליכי קבלת ההחלטות שלהם

הצוות המוביל
החזון של דאטאפורס מעוצב בעקבות 20 שנה של יישום והטמעת מערכות בינה עסקית עבור מנהלים ברמת "C" בארגונים בינוניים וגדולים בישראל ובעולם, מבוסס על קשר הדוק עם יצרניות התוכנה המובילות בעולם בתחום הבינה העסקית.
raanan_altagar.jpg
Co-Founder & CEO
shauli_bergman.jpg
Co-Founder & CEO
aya_peretz.jpeg
CPM Dev. Director
haim_cohen.jpg
Senior BI Project Manager
& Integration Solutions
alon_pahima.jpg
Senior BI Project Manager
& Integration Solutions
gilad_cohen.jpg
Senior BI Project Director
tazvi_berg.jpg
Senior BI Project Manager
שירותי מומחים (Professional Services)
דאטאפורס מציעה מתודולוגיות להתקשרות, ליישום ולהטמעה של יישומי ה- CPM וה- BI בשיטות התקשרות של אחריות כוללת ומחיר קבוע, בנק שעות, שירותי מומחים לפי שעות לעבודה צמודה עם המשתמשים העסקיים, על מנת להגדיר ולהתאים את הדרישות העסקיות לפתרונות היישומיים.
אנחנו מלווים את לקוחותינו גם לאחר "עלייה לאוויר", בייעוץ והכוונה של תחקור והבנת מקורות הנתונים המגיעים מכלל מערכות המידע בארגון לטובת מודלי הבינה העסקית.
riccardo-annandale-7e2pe9wjL9M-unsplash.
צוותי התמיכה, הייעוץ והשירותים המקצועיים (PS) שלנו מאוישים בעשרות מומחים מיומנים עם ידע נרחב בפלטפורמות בינה עסקית המובילות בעולם כמו: Workday Adaptive Planning, Qlik Sense, QlikView, Power BI ובעלי נסיון וידע במתודולוגיות עבודה מומלצות בעולם ה-Big Data.
מרבית אנשי המקצוע של החברה הינם בעלי נסיון של לפחות חמש שנים, תוך התמקדות ביישום מחזור חיים מלא של פרוייקטים בנושאי Business Analytics.
צרו איתנו קשר בטלפון, באימייל או דרך ערוצי המדיה החברתית שלנו לקבלת הדגמה / מצגת / תמיכה טכנית, הדרכה טלפונית ואו כל סיוע אחר.
bottom of page