top of page

אנו מאפשרים ללקוחותינו לתכנן, לנתח ולהמחיש את הסיפורים העסקיים שלהם
הסיפורים האמיתיים של הנתונים שלהם

מי אנחנו
dashboards.jpg
דאטאפורס בע"מ הוקמה בתחילת 2012 והפכה להיות אחת מחברות ה-Professional Services המובילות בישראל בתחומי ייעוץ, הטמעה ויישום של יישומי בינה העסקית (BI), ויישומי ניהול ומדידת ביצועי תאגידים (CPM).
דאטאפורס מציעה פרויקטי אינטגרציה, יישום, תמיכה ושירותי ערך מוסף של מערכות ומודלי בינה עסקית ואנליטיקס לתכנון עסקי, מבוססי פלטפורמות של החברות המובילות בעולם ב- BI/ CPM כמו: Microsoft PowerBI, Qlik, Xcatly, Workday Adaptive Planning.
בשנים האחרונות פיתחה דאטאפורס אפליקציות Best-Practice למספר מגזרי שוק, כמו חברות אוטובוסים, חברות FinTech, שהטמעתן אצל הלקוח הינה מהירה ואיכותית.

המומחיות שלנו

xcatly_logo.png
Incentives & Compensation Management (ICM) Solution
מערכת Xactly הינה מערכת ניהול אוטומטית, לתכנון וביצוע של כל תוכניות התגמול, התמריצים, העמלות (ICM) המסייעות להניע ולתגמל עובדים להשגת היעדים האישיים תוך ״יישור״ מטרות העובד עם יעדי החברה.
המערכת הינה אינטגרטיבית במלואה, דו כיוונית, למערכות הארגוניות (ERP, CRM, HCM) ומייצרת דוחות ניהוליים
וויזואליזציה באינטרנט ובסלולר, בזמן אמת, כדי לאפשר לכל מערך המכירות לראות ולעקוב אחר התגמולים והתמריצים שלהם באופן מידי.


למד עוד >
qlik_logo.png
Visualization & Analytics
(BI / BA) Applications
Visual Analytics או בשם האחר Business Intelligence היא צורה נוספת של הצגת הסיפור העסקי האמיתי של ארגון שלך, על סמך הנתונים האמיתיים בארגון. יישום נכון של ה- Qlik Sense ו-QlikView  שומר על יכולות התכנון, ההבנה העסקית והיכולת היישומית, ליצירת התובנות שלך לגבי הביצועים העסקיים, ומאפשרת לך לענות על שאלות כמו מה? , מדוע?, מתי? ואיך? זה קורה, מה אם המגמות הללו ימשיכו, ומה התוצאה הטובה ביותר העשויה לקרות.
אנחנו מבינים היטב בנושא

למד עוד >
Workday-Adaptive-Planning-Logo-18px.png
Planning, Budgeting & Forecasting Models
אם הגעתם לשלב הבגרות מהשימוש בגיליונות אלקטרונים, ואתם לא באמת מצליחים לבצע תהליכי תכנון אוטומטיים של תכנון, תקציב ותחזיות, תוך הסתמכות על קבלת נתונים אמינים, שקיפות, שיתוף וכו', נשמח לסייע לכם לדעת כמה יעילים ומדויקים יותר יהיו תהליכי התכנון הפעיל שלכם עם Workday Adaptive Planning , המובילה העולמית בתכנון, חיזוי, תקציב ודיווח אירגוני
.
למד עוד >

מבין לקוחותינו

כ - 2,000 משתמשים עסקיים נעזרים בשרותים המקצועיים ובמוצרים שלנו, בארץ ובעולם, בקיצור וטיוב תהליכי קבלת ההחלטות שלהם

הצוות המוביל
החזון של דאטאפורס מעוצב בעקבות 20 שנה של יישום והטמעת מערכות בינה עסקית עבור מנהלים ברמת "C" בארגונים בינוניים וגדולים בישראל ובעולם, מבוסס על קשר הדוק עם יצרניות התוכנה המובילות בעולם בתחום הבינה העסקית.
raanan_altagar.jpg
Co-Founder & CEO
shauli_bergman.jpg
Co-Founder & CEO
oshrat_nissim.jpeg
Oshrat Nissim
CPM Project Manager
haim_cohen.jpg
Senior BI Project Manager
& Integration Solutions
alon_pahima.jpg
Senior BI Project Manager
& Integration Solutions
yair_maimon.jpeg
Yair Maimon
Senior BI Project Manager
tazvi_berg.jpg
Senior BI Project Manager
שירותי מומחים (Professional Services)
דאטאפורס מציעה מתודולוגיות להתקשרות, ליישום ולהטמעה של יישומי ה- CPM וה- BI בשיטות התקשרות של אחריות כוללת ומחיר קבוע, בנק שעות, שירותי מומחים לפי שעות לעבודה צמודה עם המשתמשים העסקיים, על מנת להגדיר ולהתאים את הדרישות העסקיות לפתרונות היישומיים.
אנחנו מלווים את לקוחותינו גם לאחר "עלייה לאוויר", בייעוץ והכוונה של תחקור והבנת מקורות הנתונים המגיעים מכלל מערכות המידע בארגון לטובת מודלי הבינה העסקית.
riccardo-annandale-7e2pe9wjL9M-unsplash.
צוותי התמיכה, הייעוץ והשירותים המקצועיים (PS) שלנו מאוישים בעשרות מומחים מיומנים עם ידע נרחב בפלטפורמות בינה עסקית המובילות בעולם כמו: Workday Adaptive Planning, Xactly, Qlik, Power BI ובעלי נסיון וידע במתודולוגיות עבודה מומלצות בעולם ה-Big Data.
מרבית אנשי המקצוע של החברה הינם בעלי נסיון של לפחות חמש שנים, תוך התמקדות ביישום מחזור חיים מלא של פרוייקטים בנושאי Business Analytics.
צרו איתנו קשר בטלפון, באימייל או דרך ערוצי המדיה החברתית שלנו לקבלת הדגמה / מצגת / תמיכה טכנית, הדרכה טלפונית ואו כל סיוע אחר.
bottom of page